Ne arıyorsunuz?

Yaygın BT sorunlarına yanıtlar ve çözümler bulun. Bir cevap bulamazsanız, bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Lütfen ofisimizi 712- 819-5555 veya sorunuz için bize e-posta gönderin

En popüler SSS

Ücretsiz Anti-Virüs yazılımları iyi midir?

Her şeyden önce, bilgisayarınızda güvenlik koruması olmadan asla gitmek istemezsiniz. Ücretsiz Anti-Virüs çok düşük algılama oranlarına sahiptir. Bizi arayın ve Spyware, Malware ve Virüs koruması için tüm müşterilerimize önerdiğimiz ve sattığımız en son güvenlik yazılımı hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Yönetilen BT Hizmetleri tam olarak nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, NanoSoft Yönetilen BT Hizmetleri, tüm bilgi teknolojisi gereksinimlerinizle ilgilenmemiz anlamına gelir. Tüm donanım ve yazılım tedarik, kurulum, teknik destek ve BT personeli ihtiyaçlarınızı yönetiyoruz. Bu aynı zamanda NanoSoft’un danışmanlık ve destek ekibiniz olarak hareket ettiği, sistemlerinizin planlı bakımını ve yükseltilmesini sağladığı ve işletmenizi çalışır durumda tutmak için acil yardım sağladığı anlamına gelir.

Bulut yedekleme nedir?

Çevrimiçi Yedekleme olarak da bilinen bulut yedekleme, yerinde yedeklemelerinizin her gece tesis dışındaki bir sunucuya aktarıldığı süreçtir. Sunucu Perth’teki güvenli bir veri merkezinde bulunur. Bulut Yedekleme, birisinin her gece eve yedek götürmesi ihtiyacının yerini alır. Daha güvenli, güvenilir ve yönetilmesi ve izlenmesi daha kolaydır.

Ne tür yanıt süreleri bekleyebilirim?

Belirli beklentiler oluşturmak için her müşteriyle birlikte çalışırız. Ölçülebilir hizmet seviyelerimiz, üzerinde anlaşmaya varılan beklentileri karşılamamanın net sonuçlarını belirtir.

Yönetilen Hizmetler Sözleşmesi Ne Kadar Sürelidir?

Yönetilen BT Hizmetleri Sözleşmeleri sağlayıcıya göre değişir. Bazı sağlayıcılar aydan aya programlar sunarken, diğerleri çok yıllı bir sözleşme gerektirir. Bazılarının başlangıç maliyeti çok yüksek ve aylık maliyeti daha düşükken, diğerleri çok yıllı sözleşme gerektirir. Bazılarının başlangıç maliyeti çok yüksek ve aylık maliyeti daha düşükken, diğerleri yolun ortasında bir aylık maliyet sunar ve başlangıç maliyetini sözleşme süresine yayar.

 

Yardım çağırmadan önce ne yapmalıyım?

Mümkün olduğunda, hata mesajlarıyla ilgili tüm bilgileri not edin ve sorununuzun ekran görüntülerini alın. Ardından, sorunu yeniden oluşturmaya çalışın. Çoğu zaman, sistemi sıfırlamak ve muhtemelen sorunu çözmek için programı kapatmak ve bilgisayarı yeniden başlatmak yardımcı olur.

Yönetilen BT Hizmetlerine sahip olmanın maliyeti nedir?

Hizmet modelimiz, belirli ağınızın boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak sabit bir aylık ücret kullanır. Sözleşme yapıldıktan sonra, Yönetilen BT Hizmetleriniz ağınızın her bileşeni için bakım ve desteği kapsayacak, size gönül rahatlığı ve BT bakım maliyetlerinizi doğru bir şekilde tahmin etme olanağı sağlayacaktır.

Ya zaten dahili bir BT departmanımız varsa?

Sorun değil! Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilen ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. İster tam bir yönetilen BT hizmetleri ve danışmanlık paketine, ister güvenlik çözümlerine veya hizmet masası desteğine ihtiyacınız olsun, NanoSoft uygun fiyatlı ve özelleştirilmiş sabit oranlı hizmet planıyla bunu kolaylaştırır.

Sabit oranlı faturalandırma bana nasıl tasarruf sağlar?

Sabit oranlı faturalandırma size BT harcamalarınızı bütçeleme olanağı sağlar, böylece temel iş hedeflerinize daha iyi odaklanabilirsiniz. Her hizmet paketini benzersiz işiniz için özelleştiriyoruz, böylece yalnızca ihtiyacınız olan şey için ödeme yaparsınız. NanoSoft, tüm yönetilen BT hizmetleri ihtiyaçlarınız için “tek durak noktanız” olarak hizmet vermektedir. Ve hepsini aylık sabit bir maliyetle yapıyoruz – Acınızdan Kar Etmiyoruz!

Ne tür sistemleri destekliyorsunuz?

“Ekosistemden bağımsız” olmakla gurur duyuyoruz: Google Apps veya Office365, Windows veya Mac, Android veya iOS kullanıyor olsanız da, ekibinizi destekleyeceğiz. Yerinde bir sunucu kurmanız veya Amazon ya da Azure üzerinde sanal bir sunucu barındırmanız mı gerekiyor? Size destek olacağız. Bir ekosistemden diğerine mi geçmeniz gerekiyor? Sizin için orada olacağız.

Cevabınızı bulamadınız mı? Bir soru sorun